Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI SAINS DAN TEKNOLOGI MAKANAN
Universiti Putra Malaysia
Khamis - 23 Februari 2017
  • Facebook
  • Youtube
  • Google
Staf
PEJABAT PENTADBIRAN

Zainaf Bt Udin (Pn.)
Ketua Penolong Pendaftar
zainaf@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8370
Faks : 03-8942 3552

Norishah Md Saad (Pn.)
Penolong Pegawai Tadbir
norishah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8366
Faks : 03-8942 3552

Norlaili Ismail (Pn.)
Pembantu Tadbir
norlaili@uom.edu.my
Tel : 03-8946 8366
Fax : 03-8942 3552
Nur Izyan Abd Aziz (Cik)
Pembantu Tadbir
nurizyan@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8370
Faks : 03-8942 3552

Muhamad Hilmi Al-Hijri Md Lazim (En.)
Pembantu Tadbir
hiilmi@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8366
Faks : 03-8942 3552

Noor Mohamad Zin Mohd Naim (En.)
Pembantu Am Pejabat Kanan
nmzn@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8366
Faks : 03-8942 3552

Zainal Markom (En.)
Pembantu Am Pejabat Kanan
zm@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8356
Faks : 03-8942 3552

Rohaizat Zulkaply (En.)
Pemandu
rohaizatz@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8379
Faks : 03-8942 3552

Shafarin Redzuan (En.)
Pemandu
rin_redzuan@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8379
Faks : 03-8942 3552
TEKNIKAL & PENYELENGGARAAN
Fizreena Umanan (Cik)
Jurutera (Kimia)
fizreena@upm.edu.my
Tel : 03-8947 1352
Faks : 03-8942 3552

Rusli Md Salleh (En.)
Juruteknik Elektrik Kanan
ruslims@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8397
Faks : 03-8942 3552

Zulhasyimi Abdul Rasit (En.)
Penjaga Jentera Elektrik
zulhasyimi@upm.edu.my
Tel : 03-8947 1353
Faks : 03-8942 3552
Mohd. Hanif Bin Razali (En.)
Pekerja Rendah Awam
mhanif@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8379
Faks : 03-8942 3552
Kemaskini Terakhir : Fri, 19 Aug 2016 (wannurain)


Timbalan Dekan (Pembangunan dan Jaringan)
Fakulti Sains dan Teknologi Makanan
Universiti Putra Malaysia
43400, UPM Serdang
Selangor, Malaysia
Tel : +603 8946 8368
Faks : +603 8942 3552
Emel: food.resource@upm.edu.my
Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017