Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI SAINS DAN TEKNOLOGI MAKANAN
Universiti Putra Malaysia
Ahad - 26 Februari 2017
  • Facebook
  • Youtube
  • Google
Direktori Staf Sokongan

Norlinawati Abd. Halim (Pn.)
Pegawai Sains
norlinawati@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8386
Faks : 03-8942 3552

Zulkefli Nordin (En.)
Penolong Pegawai Sains
zn@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8382
Faks : 03-8942 3552

 

Md. Kamaludin A Bakar (En.)
Penolong Pegawai Sains
din@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8380
Faks : 03-8942 3552

Rosmawati Othman (Pn.)
Penolong Pegawai Sains
rosmawati_o@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8380
Faks : 03-8942 3552

Norhafiza Abdul Razak (Pn.)
Penolong Pegawai Sains
arfiza@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8380
Faks : 03-8942 3552

Nur Fatihah Noor Musa (Cik)
Pembantu Makmal
nur_fatihah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8382
Faks : 03-8942 3552

Noratina Mohd Darus (Pn.)
Pembantu Makmal
noratina@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8382
Faks : 03-8942 3552

Azman Asmat (En.)
Pembantu Makmal
man_asmat@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8380
Faks : 03-8942 3552

Zolkifli Johari (En.)
Pembantu Am Pejabat
zolkifli_j@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8380
Faks : 03-8942 3552

 


Povenasvari Jiwa Ratnam Pillay (Pn.)
Pekerja Rendah Awam
povenasvari@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8382
Faks : 03-8942 3552

 

Kemaskini Terakhir : Mon, 13 Feb 2017 (wannurain)


Jabatan Sains Makanan
Fakulti Sains dan Teknologi Makanan
Universiti Putra Malaysia
43400, UPM Serdang
Selangor, Malaysia
Tel : +603 8946 8375
Faks : +603 8942 3552
Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017