Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI SAINS DAN TEKNOLOGI MAKANAN
Universiti Putra Malaysia
Ahad - 26 Februari 2017
  • Facebook
  • Youtube
  • Google
Direktori Staf Akademik

Mohhidin Othman (Profesor Madya Dr.)
Hospitaliti dan Perkhidmatan Makanan
mohhidin@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8363
Faks : 03-8942 3552

Muhammad Shahrim Abdul Karim (Profesor Madya Dr.)
Pengurusan Kulinari, Pelancongan Makanan, Makanan Warisan, Hospitaliti & Pengurusan Perkhidmatan Makanan
shahrim@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8409
Faks : 03-8942 3552

Nor Ainy Mahyudin (Profesor Madya Dr.)
Keselamatan dan Kualiti Makanan
norainy@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8378
Faks : 03-8942 3552

Hazrina Ghazali (Dr.)
Hospitaliti/ Perkhidmatan Makanan (Pengurusan Sumber Manusia)
hazrina@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8518
Faks : 03-8942 3552

Wan Melissa Wan Hassan (Dr.)
Pengurusan dan Pemasaran Makanan Halal Serta Pelancongan Makanan
melissa@upm.edu.my
Tel : 03-8947 1450
Faks : 03-8942 3552

Ainul Zakiah Abu Bakar (Dr.)
Hospitaliti dan Pengurusan Perkhidmatan Makanan
ainulz@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8253
Fax : 03-8946 3552

Ungku Fatimah Ungku Zainal Abidin (Dr.)
Pengurusan Keselamatan Makanan dan Pengurusan Perkhidmatan Makanan
ungkufatimah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8540
Fax : 03-8942 3552

Ahmad Fareed Ismail (Dr.)
Perdagangan Elektronik / Perniagaan Elektronik dalam Hospitaliti
ahmadfareed@upm.edu.my
Tel :  03- 8946 8258
Fax : 03-8942 3552

Chua Bee Lia (Dr.)
Gelagat Pengguna dan Pemasaran Dalam Hospitaliti dan Pelancongan
chuabeelia@upm.edu.my
Tel : 03- 8946 8419
Fax : 03-8942 3552

Siti Fatimah Mohamad (Dr.)
Sumber Manusia & Pemasaran (Penjenamaan) Dalam Hospitaliti
s_fatimah@upm.edu.my
Tel :  03-8946 8493
Fax : 03-8942 3552

 

Noor Azira Abd Mutalib (Dr.)
Mikrobiologi/ Kebersihan dan Sanitasi Makanan
n_azira@upm.edu.my
Tel  : 03-8946 8358
Fax : 03-89423552

 
TUTOR
Nurul Ashikin Ismail (Pn.)
nurulashikin@upm.edu.my
Cuti Belajar
Tel :
Fax : 03-8942 3552
Nurul Hanisah Juhari (Pn.)
n_hanisah@upm.edu.my
Cuti Belajar
Tel :
Fax : 03-8942 3552
Farah Adibah Che Ishak (Pn.)
farahadibah@upm.edu.my
Cuti Belajar
Tel :
Fax : 03-8942 3552

Kemaskini Terakhir : Thu, 01 Dec 2016 (suhaiza)


Jabatan Pengurusan dan Khidmat Makanan
Fakulti Sains dan Teknologi Makanan
Universiti Putra Malaysia
43400, UPM Serdang
Selangor, Malaysia
Tel : +603 8946 8353
Faks : +603 8942 3552
Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017