Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI SAINS DAN TEKNOLOGI MAKANAN
Universiti Putra Malaysia
Khamis - 23 Februari 2017
  • Facebook
  • Youtube
  • Google
Direktori Staf Akademik

Mohd Yazid Manap (Profesor Dato Dr.)
Teknologi Tenusu dan Probiotik
myazid@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8402 / 8947 1952
Faks : 03-8948 5970

Russly Abdul Rahman (Profesor Dr.)
Kejuruteraan Makanan dan Pembungkusan Makanan
russly@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8408
Faks : 03-8948 5970

Jamilah Bakar (Profesor Dr.)
Teknologi Makanan; Teknologi Akuatik
jamilah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8396
Faks : 03-8948 5970

Tan Chin Ping (Profesor Dr.)
Pemprosesan Makanan, Kimia dan Teknologi Lemak dan Minyak
tancp@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8418
Faks : 03-8948 5970

Badlishah Sham Baharin (Profesor Madya)
Kejuruteraan Makanan dan Kejuruteraan Bioproses
badli@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8389
Faks : 03-8948 5970

Lasekan Olusegun (Profesor Madya Dr.)
Teknologi Makanan (Pemprosesan Makanan dan Perisa Makanan)
lasekan@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8535
Faks : 03-8948 5970

Roselina Karim (Profesor Madya Dr.)
Pemprosesan Makanan; Teknologi Karbohidrat
rosaz@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8372
Faks : 03-8948 5970

Seyed Hamed Mirhosseini (Profesor Madya Dr.)
Teknologi Makanan dan Pemprosesan
hamedmi@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8390
Faks : 03-8948 5970

Noranizan Mohd Adzahan (Profesor Madya Dr.)
Pemprosesan Makanan; Pemprosesan Bukan Terma
noraadzahan@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8392
Faks : 03-8948 5970

Anis Shobirin Meor Hussin (Profesor Madya Dr.)
Teknologi Makanan dan Bioteknologi Makanan
shobirin@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8347
Faks : 03-8948 5970

Mehrnoush Amid (Profesor Madya Dr.)
Pemprosesan Makanan; Bioteknologi Makanan dan Enzim
mehrnoush@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8413
Faks : 03-8948 5970

Chong Gun Hean (Profesor Madya Dr.)
Kejuruteraan Bendalir Kritikal; Kejuruteraan Makanan
gunhean@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8414
Faks : 03-8948 5970
Norhayati Hussain(Dr.)
Pemprosesan Koko dan Coklat; Pemprosesan Makanan
aryatihussain@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8536
Faks : 03-8948 5970

Rabiha Sulaiman (Dr.)
Kejuruteraan Makanan
rabiha@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8520
Faks : 03-8948 5970

Nur Hanani Zainal Abidin (Dr.)
Pembungkusan Makanan
hanani@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8260
Faks : 03-8948 5970

Radhiah Syukri (Dr.)
Teknologi Bijirin
radhiah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8257
Faks : 03-8942 3552

Nor Afizah Mustapha (Dr.)
Pemprosesan Makanan; Teknologi Karbohidrat; Reologi Makanan
nor_afizah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8255
Faks : 03-8942 3552

Ismail Fitry Mohammad Rashedi (Dr.)
Pemprosesan Makanan dan Teknologi Protein; Teknologi Daging
ismailfitry@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8412
Faks : 03-8948 5970

Sarina Binti Abdul Halim Lim (Dr.)
Pengurusan Kualiti Makanan
sarinalim@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8376
Faks : 03-8948 5970

 

Norhidayah Suleiman (Dr.)
Kejuruteraan Bendalir Kritikal
su_hidayah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8406
Faks : 03-8948 5970

Masni Mat Yusoff (Dr.)
Kimia dan Teknologi Lemak dan Minyak
masniyusoff@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8252
Faks : 03-8948 5970

TUTOR
Ezzat Mohamad Azman (Pn.) 
ezzat@upm.edu.my
Cuti Belajar
Tel :
Faks : 03-8948 5970
Noor Liyana Yusof (Cik) 
noorliyana@upm.edu.my
Cuti Belajar
Tel :
Faks : 03-8948 5970

Rozzamri Ashari (En.)
rozzamri@upm.edu.my
Cuti Belajar
Tel :
Faks : 03-8948 5970

Noor Hadzuin Nik Hadzir (Pn.)
hadzuin@upm.edu.my
Cuti Belajar
Tel :
Faks : 03-8948 5970

Kemaskini Terakhir : Mon, 13 Feb 2017 (zurainy)


Jabatan Teknologi Makanan
Fakulti Sains dan Teknologi Makanan
Universiti Putra Malaysia
43400, UPM Serdang
Selangor, Malaysia
Tel : +603 8946 8355
Faks : +603 8942 3552
Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017