Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI SAINS DAN TEKNOLOGI MAKANAN
Universiti Putra Malaysia
Ahad - 26 Februari 2017
  • Facebook
  • Youtube
  • Google
Direktori Staf Akademik

Jinap Selamat (Profesor Dr.)
Keselamatan Makanan; Kimia Makanan
jinap@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8378
Faks : 03-8942 3552

Hasanah Mohd Ghazali (Profesor Dr.)
Teknologi Enzim & Bioteknologi Makanan
hasanah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8345
Faks : 03-8942 3552

Son Radu (Profesor Dr.)
Mikrobiologi Molekul
son@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8361
Faks : 03-8942 3552

Nazamid Saari (Profesor Dr.)
Bioteknologi dan Enzimologi Makanan
nazamid@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8367 / 8385
Faks : 03-8942 3552

Azizah Haji Hamid (Profesor Dr.)
Sains Makanan dan Kimia Makanan
azizahah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8374
Faks : 03-8942 3552

Sharifah Kharidah Syed Muhammad (Profesor Madya Dr.)
Kimia Makanan dan Analisis Makanan
kharidah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8371 / 8394
Faks : 03-8942 3552

Abdulkarim Sabo Mohammed (Profesor Madya Dr.)
Bioteknologi Makanan dan Enzim
karimsabo@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8537
Faks : 03-8942 3552

Yaya Rukayadi (Profesor Madya Dr.)
Biologi/Mikrobiologi
yaya_rukayadi@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8519
Faks : 03-8942 3552

Faridah Abas (Profesor Madya Dr.)
Fitokimia
faridah_abas@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8343
Faks : 03-8942 3552

Farinazleen Mohamad Ghazali (Profesor Madya Dr.)
Mikrob Keselamatan Makanan dan Mikrob Taksiran Risiko
farinazleen@upm.edu.my
Tel : 03-8947 1301 / 8946 8388
Faks : 03-8942 3552

 

Ahmad Faizal Abdull Razis (Profesor Madya Dr.)
Toksikologi Molekul, Toksikologi Mekanistik, Toksikologi Makanan
madfaizal@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8364
Faks : 03-8942 3552

Norhasnida Zawawi (Dr.)
Sains Pemakanan
norhasnida@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8534
Faks : 03-8942 3552

Maimunah Sanny (Dr.)
Pengurusan Kualiti Makanan, Keselamatan Kimia Makanan
s_maimunah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8375 / 8410
Faks : 03-8942 3552

Nor Khaizura Mahmud @ Ab Rashid (Dr.)
Sains Makanan dan Keselamatan Makanan
norkhaizura@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8533
Faks : 03-8942 3552

Wan Zunairah Wan Ibadullah (Dr.)
Sains Makanan; Kimia Makanan
wanzunairah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8352
Faks : 03-8942 3552

Rashidah Sukor (Dr.) 
Keselamatan Makanan 
rashidah@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8254
Faks : 03-8942 3552

Ahmad Haniff Jaafar (Dr.)
Enzimologi Makanan
a_hanif@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8393
Faks : 03-8942 3552

 

Nurul Shazini Ramli (Dr.)
Sains Pemakanan
shazini@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8354
Faks : 03-8942 3552

Muhamad Hafiz Abd Rahim (Dr.)
Bioteknologi Makanan
muhdhafiz@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8373
Faks : 03-8942 3552
  Mohd Sabri Pak Dek (Dr.)
Biokimia Lepastuai
mhdsabri@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8342 
Faks : 03-8942 3552
  Nuzul Noorahya Jambari (Dr.)
Alahan Makanan
noorahya@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8256
Faks : 03-8942 3552
   

Nik Iskandar Putra Samsudin (Dr.)
Mikologi Makanan
nikiskandar@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8259
Fax : 03-8942 3552

  Hanan Hasan (Dr.)
Bioteknologi Makanan; Kejuruteraan Metabolik
mhanan@upm.edu.my
Tel : 03-8946 8391
Fax : 03-8942 3552
 
TENAGA ADJUNG
 

Suhaila Emma Merican (Puan)
suhailamerican@gmail.com
Tel :
Fax : 03-8942 3552

 
 TUTOR
  Siti Farhiah Abdul Manan (Cik)
ctfarhiah@upm.edu.my
Cuti belajar
Fax : 03-8942 3552
  Nurul Hawa Ahmad (Puan)
nurulhawa@upm.edu.my
Cuti belajar
Fax : 03-8942 3552
   
Kemaskini Terakhir : Fri, 02 Dec 2016 (wannurain)


Jabatan Sains Makanan
Fakulti Sains dan Teknologi Makanan
Universiti Putra Malaysia
43400, UPM Serdang
Selangor, Malaysia
Tel : +603 8946 8375
Faks : +603 8942 3552
Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017